VİZYON VE MİSYON

VİZYON VE MİSYON

VİZYON

İş felsefesi ve başarıları ile rol model alınan bir Türk Şirketi olmak.

 

MİSYON

İnsanların mutlu, sağlıklı, güzel ve özgür bir gelecek inşa edebilmelerini sağlamak.

 

DEĞERLERİMİZ

SEBAT

Sektörün Doğru ve Adil Temsil Edilmesi Gerektiğine İnanan Aymnet, «Başarılı insanlar asla vazgeçmeyenlerdir» sözünü kendisine düstur edinmiştir. Doğrudan Satış Sektöründe var olma hikayesinin temel motivasyonunu bu oluşturmaktadır.

GÜVENİLİRLİK

AymNet'in iş modeli; "güven", ‘‘dürüstlük’’ ve "adalet" temeli üzerine inşa edilmiştir. Hedefleri hep uzun vadeli olmuştur ve Uzun vadeli başarı her zaman dürüstlüğü gerektirir.

Güvenilir olmak tutarlı ve geçerli olmaktır. AYMNET sektörde ne istediğini çok iyi bilen bir şirket olarak kurulduğundan bu yana "emeğin kadar kazan, sınırsız kazan" felsefesinde tutarlı ve ısrarcıdır.

Diğer yandan, sektörün ve AYMNET üyelerinin ihtiyacı olan adaletli ve eşitlikçi bir girişimci iş planı ile sektörde olması gereken bir ihtiyacı gidererek geçerli bir iş fırsatı sunmaktadır.

AKTİF YAŞAM

AymNet ailesinin iş felsefesinde erteleme yoktur. Ertelemek hayatın başlamasını ve devam etmesini engeller. Hayatı aktif yaşamak, hayatı dolu dolu yaşamak en büyük sağlıktır. Tabi, Hayatın tadı ise sağlıkla çıkar.

O, zaman hayattan zevk almak ile sağlık arasında doğru orantı olduğunun bilinci ile tüm AYMNET ürünleri müşteri ve üyelerinin önce sağlığını, sonra yaşam kalitesini artırması için yıllarca yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir.

 

KALİTELİ YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM

AYMNET ürünlerini en doğal şekilde toplumun sağlığını korumak ve yaşam kalitesini arttırmak gibi temel ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirme ve üretme temel değerlerindendir.

AYMNET ürünleri topraktan tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçte sürekli kontrol ve planlama önem arz etmektedir. Bu nedenle, kontrollü ve milli değerlerimize uygun üretilen ürün AYMNET için çok önemlidir.

Bu durum, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacak bir girişimci iş planı doğurmuştur ki bu girişimci iş planı sektörde en önemli milli üretimdir.

GELİŞİM

AymNet ile ne kadar çok kişi doğru bir şekilde tanışırsa o kadar kişinin hayatına dokunma, yaşam kalitesini artırma şansı yakalanmış olur. Bu noktada AYMNET üyelerinin gelişimi oldukça önem arz etmektedir.

Bu nedenle sürekli gelişimi desteklemek için aktif yaşam akademisi kurulmuştur. Belirli bir hedefe ulaşmak için, plan gerekir, plan ancak ‘‘eğitim (bilgi)’’ ile mümkündür.

ETİK VE AHLAK

AymNet için etik ve ahlak her şeyden önce gelir. AYMNET'in şeffaf ve ortak geliştirdiği misyonuna, değerlerine ve vizyonuna, politikalarına sadık kalmak en büyük etik kuralıdır.

AYMNET'in ahlaki değerleri hizmet verdiği toplumların milli hassasiyeti ile eş değerdir. "Aileni koru, ülkeni koru" felsefesinde AYMNET etkinlikleri aile ilişkilerini tahrip etmek üzerine değil, geliştirmeye özen göstermektedir.

Nitekim, eğitim süreçlerinde özellikle önem verilen kişisel gelişim eğitimleri bunun bir kanıtıdır.

YENİLEŞİM - TEKNOLOJİ TEMELİNDE KURUMSALLIK

AYMNET, yönetim stratejilerini, girişimci iş planını teknoloji ve yenileşim odaklı belirlemiştir. Dikkate değer olmak pazarlamanın altın kuralıdır.

Dikkate değer olmak için ihtiyacı en iyi ve en farklı şekilde karşılamak gerekir. AYMNET'in iş politikasının merkezinde yenileşim ve teknoloji yer almaktadır.

AYMNET tarafından, sınırsız raporlama alınabilen, ekip performans takiplerinin yapılabildiği ve hiç bir liderin müdahale edemediği özel bir yazılım geliştirilmiştir.

HIZLI BAĞLANTI
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Aymnet Bitkisel ve Temizlik Ürünleri İth. İhr. San. Tic. A.Ş.
  • Gaziakdemir Mh. Mudanya Yolu cd. No : 10/A Osmangazi Bursa
  • 444 6 126
  • [email protected]
Tüm Hakları Saklıdır. AYMNET Bitkisel ve Temizlik ürünleri A.Ş.
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İncele