HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

AYMNET 2009 Yılında AYM Danışmanlık kimliği ile faaliyetine başlamıştır. Bu süreci 2015 yılına kadar mevcut ürünlerin geliştirilmesi ve doğrudan satışı ile geçirmiştir.2015 yılı itibari ile yeni iş ortakları katılımı ve sermaye artışı ile AYMNET çalışma alanı ve hedeflerini büyütmüştür.Tamamı ödenmiş şirket sermayesi 400.000₺ ile kurulmuş olup, daha sonra tamamı ödenmiş sermayesini 800.000₺’ye çıkartmıştır. Son olarak 1 Aralık 2022 tarihinde Anonim Şirketine dönüşerek tamamı ödenmiş sermayesini 2.500.000₺’ye çıkartarak sektör de dev şirketler arasında yerini almıştır.

Tamamı ödenmiş % 100 yerli ve milli sermaye ile kurulmuştur. Ürünlerine ruhsatı AYM altında alan şirket felsefi olarak aktif yaşamı sembolize ettiği için kısaltması olan AYM (Aktif Yaşam Merkezi) markasını ana marka olarak kullanmaktadır. Dr.Siamour, Nutriwith ve Aym İnternational alt markaları olarak kullanmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. AYMNET Bitkisel ve Temizlik ürünleri A.Ş.
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İncele