Nesrin AYAR

Nesrin AYAR

 Merhaba;

 Ben Nesrin Ayar,

 1971 Ankara doğumlu evli, iki kız çocuğu annesiyim. Herşey'e rağmen hayatın anlamını çok iyi bilmeye gayret gösteren, hayata bağlı, mutlu olmayı ve mutlu etmeyi tercih ederek 

18 yıldır Network marketing ticareti içinde çalışmalarımı yürütüyorum. Önceden yaşadığım sağlık durumları bu sektöre yönelme ve iş olarak da yapmama sebep oldu.

 Ayrıca öğrenci ve bireysel koçluk, Duyguların özgürleştirme teknikleri(EFT) ile bilinç altı rahatlama uygulayıcısıyım.

Bunların dışında Sığınma evinden çıkan kadınlar ve çocuklarına yeni hayatlarına tutunabilmelerine destek veren

" Güçkatan kadınlar sosyal yardımlaşma derneği"' nin başkan yardımcısıyım. Bu nedenle AYMNET şirketimizin kurucusu olduğu ve şirketimizin sponsorluğundaki 1000 Aile Vakfı'nın üyesi olmak, bu sosyal sorumluluk projesinde yer almak gurur verici.

Aymnet bağımsız distribütörü olarak gerek sağlık gerekse varlık anlamında güvenerek ailece kullandığımız gıda takviyeleri,sağlıklı içecek grubu ve diğer ürünlerinin bir çok kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla bu şirkette faaliyetlerime devam etmekteyim.

"Satarken değil, alırken kazan." mantığı ile yaklaşarak herkesin ürünlerimizi indirimli kullanarak hem kendimize hem de çevremize fayda sağlamamıza yardımcı oluyorum.

Hayat paylaştıkça güzeldir ve olanı çoğaltır düşüncesiyle

Sevgi ve Saygılarımı iletiyorum.

HIZLI BAĞLANTI
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Aymnet Bitkisel ve Temizlik Ürünleri İth. İhr. San. Tic. A.Ş.
  • Gaziakdemir Mh. Mudanya Yolu cd. No : 10/A Osmangazi Bursa
  • 444 6 126
  • [email protected]
Tüm Hakları Saklıdır. AYMNET Bitkisel ve Temizlik ürünleri A.Ş.
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İncele