İş Fırsatları

Bir AYMNET Üyesi olarak aynı zamanda insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri tavsiye ederek kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel AYMNET (Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.

 

AYMNET GİRİŞİMCİSİ olmanın avantajları şunlardır:

  • Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.
  • Kârlı Girişimci Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.
  • Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünleri tavsiye ederek kazanç sağlayabilirsiniz..
  • Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabilirsiniz.

 

AYMNET Girişimci İş Fırsatı’nı Keşfedin 
AYMNET sizlere doğru beslenme ve aktif yaşamın yanı sıra, cazip bir gelir potansiyeli ve topluma yararlı olma fırsatı sunar.
Daha fazla bilgi için bizi arayınız.. 

 

NASIL AYMNET GİRİŞİMCİSİ OLUNUR?

AYMNET, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Girişimci Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Girişimci Üyeler, ürünleri müşterilerine satmak üzere AYMNET’ten satın alırlar. Yani AYMNET ürünlerini satın almak ve satmak için bir Girişimci ( Üye ) olmanız gerekmektedir.

AYMNET Girişimci Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken web sitesinden direk üye olabileceğiniz gibi , bir AYMNET Girişimci Üyesinden AYMNET Girişimci Üye Linkini temin edebilirsiniz. Bronz – Gümüş – Altın Girişimci siparişiniz ile birlikte size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Yada web sayfamızda Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Girişimci Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir AYMNET Girişimci Üyesinin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!

Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

AYMNET Üye Hizmetleri Departmanı
Telefon: 0 224 225 0 444
Mobil&watsup: 0 554 154 99 87

 

Yasal Uyarı – İş fırsatları hakkında düşünürken veya bunlar arasında karşılaştırma yaparken, bir tanıtımcı veya üyenin sizi, insanları üye yapma karşılığında maddi kazanç elde edileceğini vaat ederek kendisine bir ödeme yapmaya ikna etmeye çalışmasının kanuna aykırı bir hareket olduğunu bilmenizi isteriz. Yüksek kazançlara kolayca ulaşılabileceği yönündeki iddiaların sizi yanıltmasına kesinlikle izin vermeyin.

 

DÜŞÜK BASLANGIÇ MALİYETİ

Minimum sipariş şartı yoktur ve AYMNET Girişimci Üye Paketi maliyeti düşüktür.

4 şekilde başlayabilirsiniz

Girişimci Adayı

Bronz Girişimci

Gümüş Girişimci

Altın Girişimci

AYMNET Girişimci Üyeliginizi başlatmak ya da başarılı olmak için herhangi bir iş aracı satın

alma zorunluluğu yoktur.

PARA İADE GARANTİSİ

Herhangi bir nedenle Girişimci üyenin istifası durumunda,  iade şartlarında açıkça belirtilen  iade koşulları geçerlidir.

Müşterilerinizin iade garantisi ise 15 gündür. Müşteri ürünü aldığı girişimci üyeye iade eder ve müşteri iade ödemesini üyeden alır.

Üye müşteri sözleşmesi ile birlikte şirkette iade ettiği ürünlerin ambalajı açılmamış halini şirketten alır.

AÇIK İŞ FIRSATI BİLGİSİ

Aday Girişimci Üyelere, olası kazançları ile ilgili olarak, Aymnet Girişimci üye başarı kitapçığında, Canlı sunumlarda, Şirket toplantılarında

açık ve net bilgi sunmaktayız.

AYMNET ile herkesin işi olsun, siz de iş arıyorsanız dışarda kusrlarda, sınavlarda vaktinizi kaybetmeyin. Ülkemizde bir çok kişi iş arıyor ancak bu tür bir iş fırsatının farkında olmayabilir. Sizlerde AYMNET GİRİŞİMCİSİ olun, nasıl kazanacağınızı deneyin. Para yatırmadan SIFIR RİSK ve SIFIR sermaye ile yukarıdaki tüm fırsatları sizlere sunuyoruz.

AYMNET ile 12 farklı gelir

  1- Tavsiye geliri
2- Toptancı geliri
3- Organizasyon satış primi
4- Girişimci primi
5- Ekip girişimci primi
6- Türkiye ciro primi
7- Kariyer bonusları
8- Kariyer hediyeleri (ev, araba)
9- Girişimci bonusları
10- Ferdi kaza ve sağlık sigortası
11- Kıdem tazminatı

12-Sponsorluk primi